Nu tijdelijk 20% KORTING op heel veel zwembaden. Bekijk ze allemaal
Groot assortiment & snelle levertijden!*
Gratis verzending op alles
Deskundig advies van onze specialisten
Binnen 30 dagen gratis retouren
Chicco - Wieg - Baby Hug 4 in 1 - Glacial

Chicco - Wieg - Baby Hug 4 in 1 - Glacial

Chicco - Wieg - Next2Me - Dream EVO - Co Sleeper - Beige

Chicco - Wieg - Next2Me - Dream EVO - Co Sleeper - Beige

Chicco - Wieg - Baby Hug 4 in 1 - Aquarelle

€ 0,00
Beschikbaarheid: Niet op voorraad
SKU
8058664092178
De 4-in-1 oplossing voor thuis!
De Baby Hug 4 in 1 is gemakkelijk om te vormen naar wiegje, relax, hoge stoel en eerste zetel, om ouders en kindje vanaf de geboorte te vergezellen tijdens de verschillende momenten van de dag thuis.

Pluspunten:
✔ Een comfortabel wiegje: Tijdens de eerste dagen biedt Baby Hug 4 in 1 een comfortabele oplossing voor het dutje.
✔ Comfortabele speelboog: Baby Hug 4 in 1 is uitgerust met een elektronische speelboog met licht- en geluidseffecten, hangende stoffen speeltjes, en tal van activiteiten om baby te ontspannen.
✔ Verstelbaar: Baby Hug 4 in 1 is verstelbaar in de hoogte met een comfortabele pedaal, zodat je kindje altijd op de juiste hoogte staat.
✔ Verkleinkussen: Baby Hug 4 in 1 heeft een zacht verkleinkussen dat wasbaar en afneembaar is om baby een maximaal comfort te verzekeren.
✔ Kantelbare rugleuning: De rugleuning is in 3 standen kantelbaar om baby een optimaal comfort te bieden.
✔ Een praktische hoge stoel: Vanaf 6 maanden kan Baby Hug 4 in 1 gebruikt worden als hoge stoel. Hij is zowel comfortabel als veilig, zodat je kindje in alle rust kan genieten van zijn eerste maaltijden.
✔ 4 wielen: Met de 4 wielen zet je de eetstoel makkelijk dichter bij de tafel.
✔ Verstelbaar in de hoogte: Dankzij de regelbare hoogte is de stoel perfect af te stellen op de tafel.
✔Een eerste praktische zetel: Als hij op de laagste hoogte is afgesteld, wordt Baby Hug 4 in 1 een eerste zetel, die baby kan gebruiken om te lezen, tekenen, of televisie te kijken terwijl hij een tussendoortje eet.
✔ Machine wasbaar: Verwijderbare en wasbare bekleding.

Specificaties:
- Batterijen type: 2 x AA Stilo (1,5V/Alec LR06)

Waarschuwingen en instructies
- Lees voor gebruik zorgvuldig de etiketten en waarschuwingen op de verpakking van het product.

Verpakkingsinhoud
-1x Chicco BABY HUG 4 in 1 Wieg in de kleur Aquarelle

Meer informatie
Merk Chicco
Verpakking breedte 60
Product Breedte 60
Product Lengte 85
Verpakking lengte 84