heroicons/outline/package Altijd €3.95 verzendkosten  op alles
heroicons/outline/truck Binnen 30 dagen  gratis retourneren
heroicons/outline/zap Groot assortiment  & snelle levering
heroicons/outline/smile Niet goed, is  geld terug
Bezig met laden...

SFP Singlemode Vezelmodule HPE J4858D

Art.nr. : 0190017245836
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop SFP Singlemode Vezelmodule HPE J4858D tegen een onklopbare prijs. Snelheid: 1000 Mbit/s Verbindingen: SFP LC Soort: SFP+ Singlemode Vezelmodule Optische vezel

Op voorraad

+ -
heroicons/outline/paper-plane altijd €3.95 verzendkosten
heroicons/outline/open-box binnen 2 werkdagen geleverd

Omschrijving

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop SFP Singlemode Vezelmodule HPE J4858D tegen een onklopbare prijs.

  • Snelheid: 1000 Mbit/s
  • Verbindingen:
    • SFP
    • LC
  • Soort:
    • SFP+ Singlemode Vezelmodule
    • Optische vezel
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: SFP Singlemode Vezelmodule HPE J4858D
Uw waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Dit formulier is beveiligd met reCAPTCHA - het Privacybeleid en de Servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.